urządzenie wielofunkcyjne do pieczenia, szukam

urządzenie wielofunkcyjne do pieczenia, szukam

Czy można kupić u przedstawiciela Thermomix czy lepiej na aukcjach czy w jakimś sklepie? Co o tym sądzicie?

alxiss

Posty: 1

 
Mnie się marzyło posiadanie robota kuchennego, ale na razie pozostanę przy marzeniach. Widziałam, iż ma takie urządzenie niesłychanie sporo interesujących funkcji. W wielu przypadkach gotuje i piekę, ale nie mam też na to czasu. Ktoś, kto stworzył takie urządzenie o wszystkim pomyślał i chwała mu za to. Może kiedyś spełnię swoje marzenie.

Cziczin

Posty: 26

 
Z tego, co pamiętam to na rynku jest kilka takich maszyn do gotowania, dlatego należałoby porównać sobie różne ceny i jakość wykonania. Nie wszystko, co kosztowne musi być dobre, lecz nie oznacza to też, że każda maszyna, jaka dużo kosztuje będzie spełniała nasze oczekiwania.

WalSystem

Posty: 9

 
Dla chcących wykorzystać urządzenia wielofunkcyjne do diety polecam blog https://rodzinagotuje.pl/index.php/dieta-na-thermomix/. Można tam znaleźć wiele ciekawych przepisów, które na pewno się przydadzą.

fertuś45

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o urządzenia kuchenne do pieczenia to na blogu https://rodzinagotuje.pl/index.php/czy-warto-kupic-thermomix/nowosc-thermomix-friend/ znajdziecie dużo przydatnych informacji.

Rico

Posty: 11

 
Czytałem różne opinie o tym jak działają takie urządzenia. Myślę, że jeśli kupi się produkt oryginalny i to prosto od producenta to wiemy, co otrzymujemy. Kupowanie urządzeń niewiadomego pochodzenia z allegro czy innych portali zawsze wiąże się z ryzykiem. Dla mnie to zbyt wysoka cena żeby ryzykować.

HaNzo

Posty: 2

 
Posiadam takiego wielofunkcyjnego robota kuchennego i jestem bardzo zadowolona. Wszystko działa jak należy i według mnie każdy nauczy się gotować i piec.

Bierny67

Posty: 6