salon kosmetyczny kraków, proszę o pomoc

salon kosmetyczny kraków, proszę o pomoc

Witam :) Szukam dobrego i sprawdzonego przez was salonu kosmetycznego w Krakowie. Polecacie jakiś konkretny?

alliknet5

Posty: 6

 
A w którym salonie kosmetycznym w Krakowie najlepiej zrobić mikrodermabrazję diamentową? Mam dylemat, bo podobno sprzęt musi być doświadczony, żeby był efekt.

wigry00

Posty: 11

 
Tutaj mają sporo interesujących zabiegów pielęgnacyjnych www.munecakrakow.pl. Polecam, albowiem sama tu chodzę. Zawsze fachowe usługi. Poza tym miła atmosfera i idealna pomoc w doborze zabiegu, gdy przyszłam pierwszy raz. Cennik przystępny. Salon urody w Krakowie godny polecenia.

warter88

Posty: 5

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może rzeczywiście wiele złego słyszałaś o zabiegach, natomiast tak się dzieje tylko wówczas, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

TomekK

Posty: 15

 
Też mnóstwo dobrego słyszałam o Muneca. Mają bardzo dobry sprzęt i doświadczonych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś wykwalifikowany zabieg na twarz. Efekt jest wyborny, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

Yuri20

Posty: 9

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D lecz chodzę systematycznie na peelingi chemiczne, gdyż te, jakie w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach sięgnąć z innych zabiegów, lecz boję się, iż jak zacznę, to będę tak stale musiała.

BMGMIREK

Posty: 18

 
Niezmiernie ważne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje gwarantuje Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

opanik44

Posty: 17

 
Też słyszałam, że Muneca to fachowe miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno bardzo miła atmosfera, a jak potrzebny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

Miki

Posty: 9

 
Nie ma to jak profesjonalny peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, ponieważ dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

Julian

Posty: 9

 
Ja uważam, że każdy z nas powinien regularnie chodzić do kosmetyczki. Zwłaszcza po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też szukam dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

Olekk

Posty: 12