na sprzedaż przenośny garaż Węgry, poszukuję

na sprzedaż przenośny garaż Węgry, poszukuję

Witam. Znacie, jakąś firmę, która jest w stanie na Węgry wysłać przenośny garaż z blachy trapezowej?

Gruby_56

Posty: 1

 
Na pewno Węgrów cieszy niska cena takich garaży. Dla nas też nie są drogie, dlatego chętnie je zamawiamy na swoje działki. Dla nich cena z transportem i montażem jest korzystna, dlatego wiele firm z nimi współpracuje.

Lalka

Posty: 2

 
Osoby zainteresowane cenami garaży blaszanych mogą wszystko sprawdzić na stronie https://awak-mobilgarazs.hu/mobilgarazsok/. Sam korzystam z ich oferty i jestem niezmiernie zaspokojony. Znają się na wszystkim niezmiernie dobrze.

tigra32

Posty: 7

 
Trzeba przejrzeć różne opcje. Znajomy, który mieszka na Węgrzech bez problemów odszukał kogoś, kto dostarczył mu garaż. Mnie się wydawało, że to nie jest możliwe. Przecież koszty są wysokie za sam transport. Okazuje się, że dalej to jest z południa nad morze niż na Węgry. Wiele ludzi prywatnych i firm zamawia garaże w Polsce.

Kruk

Posty: 6

 
Najlepiej jest się skontaktować z producentem garaży przenośnych, bo oni obsługują inne kraje. Na pewno na Węgry również jeżdżą i Wam szybko pomogą.

Lalka

Posty: 20

 
Najlepiej będzie chyba skontaktować się z producentem garaży przenośnych i dowiedzieć się czy oni jeżdżą na Węgry, a jeżeli nie to czy znają kogoś, kto się tym zajmuje? Taka firma na pewno będzie potrafiła nam odpowiedzieć na to pytanie.

Robuś

Posty: 4