pranie dywanów Tuchola, polecicie firmę?

pranie dywanów Tuchola, polecicie firmę?

Witam serdecznie. Piszę z pytaniem o jakieś skuteczne pranie dywanów w Świeciu. Znacie, korzystaliście? Dajcie znać. Dziękuję.

Babeczka

Posty: 5

 
Dokładnie tak jest. Bez prania dywanów, z którego korzystam w Tucholi, mój dom byłby nie do życia. Po wypraniu dywan zawsze pachnie i jest świeżutki. Mam dwa duże dywany, które bez czyszczenia w pralni nie wyglądałyby dobrze i nie były bezpieczne dla dzieci.

Krakus

Posty: 11

 
No bez porównania. W domu nie da się tak wyprać dywanu, bo nawet jak to jest jakaś fachowa usługa, to bez tak profesjonalnych metod jak w pralni. Od dawna korzystam z prania dywanów w Świeciu, wożąc dywan do pralni, bo tam używają zupełnie innych środków. Polecam.

Pozycjoner

Posty: 23

 
Sprawdź sobie pralnie i porównaj metody, jakie stosują. Jeżeli chodzi o czyszczenie dywanów w Grudziądzu, to mogą przyjechać do domu i wyprać na miejscu, lecz to wówczas nie jest tak skuteczne jak pranie w pralni. Wiem z własnego doświadczenia.

koolorek

Posty: 30

 
Polecam usługi tej pralni http://www.pralniadywanow.eu. Zajmują się pranie dywanów w Grudziądzu, a także oferują impregnację, ozonowanie i wiele innych usług dotyczących dywanów. Są skuteczni i właśnie dlatego polecam wam, bo już niejednokrotnie korzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni.

dzipkis

Posty: 20

 
Jeśli chodzi o czyszczenie dywanów, to naprawdę polecam. Usługa efektywna co najmniej na pół roku. Korzystam z porządnej pralni w Człuchowie. Mogę dać namiary, bo naprawdę działają bardzo skutecznie.

basiulka45

Posty: 6

 
Pewnie w końcu i ja będę musiała sięgnąć z czyszczenia dywanów. Szukałam w Tucholi porządnych pralni, lecz jak coś, zawsze możecie polecić jeszcze jakąś sprawdzoną firmę. Czekam i pozdrawiam.

Black_Riot

Posty: 14

 
Nie mam zupełnie doświadczenia, jeżeli chodzi o usługi prania dywanów. Nigdy nie oddawałam dywanów do pralni, natomiast nas też czeka konkretne, gruntowne czyszczenie. Szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca w Chojnicach.

Marioleczka

Posty: 7