Czy znacie dobrą firmę która przegrywa vhs ?

Czy znacie dobrą firmę która przegrywa vhs ?

Witajcie, szukam firmy albo osoby prywatnej, jaka jest w stanie przegrać kilka kaset vhs na płyty dvd. Są to dla mnie niezmiernie cenne nagrania i chętnie wróciłbym do dawnych wspomnień.

Tatusiek4

Posty: 22

 
Jeżeli szukasz porządnej oferty to mogę zapytać wujka bo z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Lepsze kolory, jakość oraz ostrość dało świetny efekt. Pożądane byłoby wydać kilkanaście złoty bo później możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

eXtreme23

Posty: 13

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, iż zajmie to troszkę więcej czasu. Oferuje podkręcenie wizualne filmu, kolorów oraz ścieżki dźwiękowej. Nie potrzebuje wielkich cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

Dresiq

Posty: 17

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania ale nikt nie prowadził mi nic wyjątkowego. Chyba będę zmuszony odszukać porządny odtwarzacz, którym odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową bo innej opcji nie widzę. Chyba, iż ktoś zna wyższe rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

ivonzjeee

Posty: 23

 
Witajcie, widzę, iż od dawna nikt nie odezwał się w temacie natomiast wiem, ze problem jest dość popularny. Na kilku forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi porządne rozwiązanie. Kasety nie są w dobrym stanie natomiast zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć natomiast zależy mi bardzo na tych kasetach.

NeCr0

Posty: 22

 
Osobiście mogę polecić ci serwis www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien lecz więcej konkretnych informacji znajdziesz na stronie.

fidelio

Posty: 8

 
Kiedyś trochę poszukiwałem na temat w Internecie natomiast ciężko było cokolwiek innego odnaleźć natomiast może aktualnie to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca idealna natomiast zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś znalazł coś to proszę podaj dane.

magic17

Posty: 19