Serwis klimatyzacji śląsk, polecicie kogoś ?

Serwis klimatyzacji śląsk, polecicie kogoś ?

Mam pytanie do osób, które instalowały sobie w domu klimatyzację, jaką firmę na śląsku polecacie? Coś taniego, a dobrego :)

wicio149

Posty: 12

 
Dla mnie najważniejsze jest to, by taki serwis klimatyzacji ze śląska był uczciwą firmą. Wiadomo, iż ikt nie chce po kilka razy zamawiać do d... fachowców i jeszcze im płacić za nasłuchiwanie. W tej branży to najlepiej szukać kompleksowych usługodawców, bo tacy może choć trochę znają się klimatyzatorach bo nimi handlują.

foken

Posty: 12

 
Koniecznie trzeba uważać na klimatyzację w domu, to musi być bardzo dobry, sprawnie działający projekt. Na śląsku spotkałem się z kilkoma bardzo dobrymi serwisami, które warte są uwagi. Zanim się zacznie w sezonie używać zawsze konieczne jest jej sprawdzenie. Nie jest to duży koszt, a czyszczenie to oczywiście sprawa najważniejsza.

oligart6

Posty: 13

 
No można się pośmiać, jak tacy pseudofachowcy przychodzą, niekiedy człowiek wie więcej od nich, bo sprawa go dotyczy :) Też szukałem swego czasu kogoś konkretnego od klimatyzacji na śląsku. Nie chodziło o montaż, a o naprawę i poważnie był problem. Teraz każdy może nazwać się fachowcem od klimy, ale zrobić nie ma komu.

Mocarzz

Posty: 17

 
Koniecznie zobaczcie sobie tę ofertę serwisu klimatyzacji, firma jest ze śląska https://ronter.pl. U mnie robili instalację w tamtym roku, nawet spoko cena. Ogólnie każdemu polecam klimatyzację do dom, świetna sprawa :)

BMGMIREK

Posty: 18

 
U mnie poszło niezmiernie prędko i akurat z usługi montażu klimatyzacji jestem zaspokojony. W tym roku pewnie trzeba będzie zerknąć przed sezonem do klimy. Jak ci ze śląska są ok, to też może skorzystam, lepiej serwis zrobić uprzednio, żeby nie było niespodzianek.

Penio

Posty: 9

 
Na razie nie stać mnie na klimatyzację, ale wiem, że nie jest to już tak drogi produkt jak kiedyś. Na śląsk nie mam daleko, to może skorzystam z nich właśnie :) ale cena będzie chyba decydującym kryterium.

Madzia

Posty: 13

 
Mnie też zależy na serwisie klimatyzacji na śląsku, to piszcie jak coś konkretnego znacie. Cena jest niesłychanie ważna, albowiem i tak niesłychanie dużo pieniędzy wydałem na ten projekt instalacji.

Polaczek90

Posty: 15

 
Miałem okazję właśnie skorzystać, bo mieli promocję na montaż klimatyzacji, to jakiś serwis ze śląska. Ale nie zdecydowałem się, żałuję, bo jednak taka klima w domu to komfortowe rozwiązanie. Mamy taki układ mieszkania, że podczas upałów latem po prostu się gotujemy. Myślałem o takim przenośnym klimatyzatorze, ale tu również zdania są podzielone.

Jermeri

Posty: 27

 
Mogę się dołączyć i też polecić tych gości, bo sam korzystałem z ich oferty. Przyjechali i montaż klimatyzacji w biurze nie trwał długo, było fachowo. Dlatego jak ktoś szuka ofert ze śląska to tutaj jest ok.

zdsakk87

Posty: 21