Wypożyczalnia sukien ślubnych, znacie kogoś ?

Wypożyczalnia sukien ślubnych, znacie kogoś ?

Witam serdecznie.

Czy Waszym zdaniem wypożyczalnia sukien ślubnych to rozwiązanie godne uwagi? Warto w ogóle zastanawiać się nad tym, aby wypożyczyć suknię?

Wacław

Posty: 13

 
Moim sposobem na tanią suknię ślubną w Trójmieście było powierzenie zadania jej uszycia zaufanej krawcowej, z którą współpracowałam od wielu lat zlecając jej mniej lub bardziej ambitne poprawki. Wiedziałam, że potrafi ona szyć suknie ślubne, więc miałam pewność, iż także moja sprosta oczekiwaniom. Nie było w przeciwnym razie, a wszystko przebiegło zgodnie z planem :)

tyczner,

Posty: 20

 
Niedawno czytałam o tym, że suknie ślubne w Trójmieście były dostępne ze zniżką, gdy podejmowało się decyzję o nabyciu w konkretnym terminie. Osobiście zalecam unikać takich promocji i kupowania sukni z ogromnym wyprzedzeniem, bo zamiast ułatwienia może to być dla nas problem.

Smutnyjoe

Posty: 19

 
Gdy w grę wchodzi wypożyczalnia sukien ślubnych to mogę polecić usługi tej wypożyczalni: http://www.memolia-suknie.pl/index.php/suknie-slubne.html. W stu procentach dostosowali się oni do moich potrzeb, a zarówno potrafili zaoferować atrakcyjną cenę za wypożyczenie nowej sukni, jaka potem w nienaruszonym stanie wróciła do salonu. Wbrew pozorom o uszkodzenie nowej sukni jest bardzo trudno.

Mocarzz

Posty: 18

 
Wydaje mi się, że żadna z Was nie powinna mieć problemu z wyborem sukni ślubnej w Gdańsku. Tutaj wręcz roi się od sklepów z sukniami, które dostępne są w bardzo różnych kategoriach cenowych. Osobiście spotkałam się z sukniami zarówno za 1500 zł, jak i 15 000 złotych. Póki co zbliżam się ku temu tańszemu wariantowi :)

ja2210

Posty: 22

 
Dla mnie najbardziej liczyło się to, aby wypożyczalnia sukien ślubnych była sprawdzona.

Na szczęście moja koleżanka brała ślub rok wcześniej i „przetestowała” usługi jednej z wypożyczalni. Idąc tym tropem wypytałam ją o wszystko i miałam pewność, iż wybór tej samej wypożyczalni będzie OK.

NeCr0

Posty: 22

 
Zauważyłam, iż panuje ogromna konkurencja, gdy przedmiotem wyboru staje się wypożyczalnia sukien ślubnych w Gdańsku. Na szczęście nie mam juz tego problemu, bo nabyłam dwa lata temu używaną suknię za może 40% jej wartości, a wyglądała wyśmienicie. Teraz wybrałabym takie samo rozwiązanie lub wypożyczyłaby kreację.

zdsakk87

Posty: 21

 
Mi udało się dokonać zakupu taniej sukni ślubnej w Gdańsku za około 1500 pln, co wydaje mi się dość konkurencyjną ofertą cenową. Niektóre koleżanki kupowały suknie za dwu lub trzykrotność tej sumy, ale śmiem zaryzykować stwierdzenie, iż z całą pewnością nie wyglądały podczas uroczystości niezwyklej efektownie ode mnie. Nieraz droższe modele są niepotrzebnie lepsze.

Jelle Klassen

Posty: 20

 
Kilka dni temu słyszałam, że działa kilka wypożyczalni sukien ślubnych w Gdańsku. Wcześniej nie miałam świadomości, iż istnieje właściwie taka możliwość.

Wydawało mi się, że w grę wchodzi jedynie zakup używanej sukni, gdy chciałabym znacząco zaoszczędzić.

secret santa

Posty: 21

 
Z mojej perspektywy w szczególności cenione poprzez przyszłe panny młode (jestem 2 lata po ślubie) powinny być suknie ślubne w Trójmieście, które są szyte na miarę. Przymierzana suknia powinna być wygodna i spełniać nasze wszystkie oczekiwania.

Osobiście wybrałam elegancką suknię, która została przyozdobiona kryształkami Swarovskiego.

dobasz

Posty: 18