CRM, jak to sie ma do biznesu ?

CRM, jak to sie ma do biznesu ?

Znacie może system ERP, który posiada wbudowane analizy danych oraz prognozowanie przyszłych transakcji?

NowePRO

Posty: 25

 
Poszukaj w Internecie tego co Cię interesuje. Nawet jeśli ktoś wpisze Ci tu kilka nazw to nie jesteś w stanie wybrać jakiegoś bez przeczytania o nim troszkę więcej.

Ja przynajmniej bym tak nie postąpiła!

api12

Posty: 25

 
Spróbuj wpisać w Google, to co Cię interesuje. On jest zawsze skarbnicą wiedzy :-)

lenox4

Posty: 25

 
Cieszy mnie, że ludzie jeszcze myślą o rozwiązaniach autorskich. Ja właśnie zajmuje się pisaniem CRM dla przedsiębiorstw. Jeśli jeszcze jesteś zainteresowany to napisz PW.

pawelek75

Posty: 19

 
Witaj.

Trochę mało danych podałeś żeby móc cokolwiek Ci doradzić. Opisz troszkę bardziej szczegółowo to, co chcesz uzyskać. Nie musisz zdradzać nazwy firmy czy tajemnic firmowych, ale muszę wiedzieć co nieco, aby wiedzieć co polecić :-)

PabloSSS

Posty: 26

 
My posiadamy program zaopatrzeniowy w systemie DOS, także wątpię aby to było dla Ciebie pomocne. W biurze jednak wybiera się systemy oparte o Windows.

Smutnyjoe

Posty: 19

 
Szczerze… to jest tyle teraz tych programów, że z pewnością coś znajdziesz. Ja akurat nie jestem z działu księgowości dlatego nawet nie będę próbować Ci pomóc.

Warto w takich momentach skorzystać z Google.

iwanme

Posty: 20

 
Stwierdzam po kilkuletnim doświadczeniu w użytkowaniu systemów CRM abonementowych oraz tych autorskich, że jednak autorskie są przyjemniejsze, jednak czasem wymagają wielu poprawek.

DevilScream

Posty: 17

 
Dzień dobry.

Do rozwiązań sklepów internetowych głównie używany jest Subiekt, jednakże gdy masz bardziej rozwinięty sklep łącznie z obsługą po-sprzedażową to może nie wystarczyć.

jose_bastiano

Posty: 22

 
Każdy system ma swojego zwolennika, a Ty podałeś za mało wytycznych, aby na ich podstawie wysnuć jakieś wnioski.

1977catophoby

Posty: 19